Горішні Плавні - це трикотажний рай України

 

Виробництву якісного трикотажу для дітей завжди приділялася велика увага. Адже одяг малюкові потрібний вже з перших днів його життя. Дитина росте дуже швидко, так само швидко змінюється і її гардероб. Трикотаж для малюків грудничкового, ясельного віку, для дітей-дошкільнят завжди повинен бути винятково високої якості.

Трикотажні вироби постійно стикаються з ніжною шкірою дитини, тому головне значення при виборі трикотажного одягу слід приділяти його гігієнічним функціям та безпеці продукції. Полотно, яке використовується для пошиття одягу для малюків, повинне добре зберігати тепло і водночас бути гігроскопічним, тобто дозволяти шкірі дитини дихати.

Всім цим вимогам повною мірою відповідає бавовняний трикотаж, який виготовляють комсомольські фабрики. Одяг, зшитий з нього, завжди зручний, еластичний і дуже практичний. Декілька слів про практичність. Всі малюки дошкільного віку максимально активні та рухливі. Тому їхній одяг піддається щоденному пранню. У зв'язку з цим дитячі речі мають бути не тільки міцними, але й зберігати після прання свій первісний колір та форму. Саме тому виробники фабрик з м. Горішні Плавні приділяють велику увагу якості трикотажного полотна.

Весь дитячий одяг фабрик з м. Горішні Плавні має гарантію високої якості, міцності та надійності під час її носіння та цілком доступні ціни. В асортименті дитячих товарів є все необхідне для того, щоб задовольнити потребу як батьків, так і їхніх дітей. Це повзунки та сорочечки, комбінезони для новонароджених, шапочки та чепчики, дитяча білизна та всілякі костюмчики.

Вся фурнітура, яка використовується в одязі для дітей, є лише європейськими виробниками. Вироби фабрик мають сертифікати якості та повністю відповідають міжнародним стандартам. Тому дитячий трикотаж не викликає у дітей алергії та дискомфорту. Він не меніться, приємний під час дотику, чудово тягнеться і може легко змінювати свою форму. Завдяки пухкій петельній структурі він чудово носиться і може передаватися у спадок братам чи сестрам. Всі ці властивості виділяють дитячий трикотаж серед інших матеріалів.

Керівництво трикотажних фабрик в м. Горішні Плавні добре розуміє, що стати лідером ринку не так і просто. Для цього необхідно постійно дивитися вперед, використовувати нові інновації, вигадувати оригінальні сучасні моделі для того, щоб задовольнити всі запити споживачів та витримати конкуренцію на ринку дитячих товарів.

Особливості трикотажу:

• виготовляється на основі сучасних технологій з використанням натуральної сировини;

• тканина забарвлюється стійкими барвниками, вироби чудово зберігають колір, не вигоряють;

• конструктори та дизайнери постійно створюють нові моделі одягу, тому асортименти постійно розширюються.

Дитячий трикотаж м. Горішні Плавні створюється з урахуванням усіх вимог та потреб споживача і вже завоював довіру своїх клієнтів незмінно високою якістю товарів за цілком доступною ціною.