Комбінезони дитячі: літні, зимові, осінні

  • 16 июня 2014 10:42:38
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 12391
  • 0
 

Комбінезон - предмет верхнього одягу, що є з'єднанням верхньої частини одягу і штанів.

Комбінезон на блискавці та з довгими рукавами довгий час вважався виключно робочим одягом. Зручний, з безліччю кишень, він не стискав рухів, збирав докупи костюм. Навіть у своєму робочому варіанті комбінезон має різні фасони. Верхня його частина може бути більш менш відкритою. Форма комбінезону залежить від напрямку моди - він легко сприймає нові віяння.

У 1870-х роках американська компанія Levi Strauss&Co. починає виробництво робочих комбінезонів із деніму.

У 1930-х у розвинених країнах комбінезони випускали як зручний дитячий одяг.

Під час Другої світової війни комбінезони широко використовувалися в арміях обох воюючих сторін[1]. Для армії випускали різноманітні комбінезони: танкові, польотні, стрибкові (парашютні), польові армійські у камуфляжних кольорах до виконання специфічних завдань розвідки.

Надалі, і до теперішнього часу для екіпажів бойових та спеціальних машин, інженерно-технічного складу, льотного складу авіації та низки інших військовослужбовців,  випускаються різні варіанти комплектів спеціальної (робочої) форми одягу (т.зв. "технічка"), до яких можуть входити як класичні комбінезони або їх варіанти, так і окремо куртка із брюками. Тим не менш, всі "спецювання" часто називають просто "комбезами".

Пізніше радянські виробники дитячого одягу випускали комбінезони у комбінації болоньї із синтепоном.

У 1970-х комбінезон стає світовим бестселером. Джинсовий комбінезон, що з'явився у колекціях французької компанії Naf Naf у 1983 році, став надзвичайно популярним. До цього часу в кожній колекції марки є хоча б один комбінезон.

Сьогодні існує безліч різновидів комбінезонів: робітники, спортивні, дитячі, для вагітних, тварин і т.д.

 
 
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 15.1 (Professional) (opencartadmin.com)