Українська вишиванка де купити і як вибрати

  • 16 июня 2014 10:10:22
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 15577
  • 0
 

Історія української вишиванки почалася ще задовго до того, як у свідомість громадськості увірвалися поняття моди та стилю. У цьому її цінність, її унікальність, простота. Створена з любов'ю вишиванка гріла не лише тіло, а й душу. Її дарували матері донькам і синам, вимолюючи в небеса благословення на щасливу долю. Біля вишиванок хрестили немовлят. У них вкладали добрі помисли та  свої найпотаємніші надії майстрині, даруючи вишиванку тим, хто приймав її як дар. А дар – це обов'язок.

Вишиванки з українським орнаментом ручної роботи

Вишиванка українська для жінок, чоловіків та дітей  Цінність рукотворних виробів полягає в тому, що вони завжди виявляються сильнішими за час. Модні тенденції змінюють одна одну, стилі перетворюються, фасони стають неактуальними, крої старіють, а ось те, що зроблено з душею і для душі, не підвладне жодним змінам. І вишиванка належить до таких нетлінних цінностей. У ній є особливий код – код душі, який невід'ємний від традиції, любові та віри.

Колись вишиванка створювалася виключно вручну. Але технічний прогрес невблаганний, і він не оминув цей національний український атрибут стороною. Сьогодні багато магазинів та майстерень пропонують своєму клієнту недорогі українські вишиванки, створені машинним способом. Вишиті сорочки, блузки, спідниці, плахти і навіть сукні здатні стати доповненням навіть до найдосвідченішого образу, надавши йому неповторного стилю та краси, що йде з середини.

Українська вишиванка - як вибрати і де купити дешево

Вишиванки для чоловіків, жінок та дітей можуть бути виготовлені із льону, бавовни, батисту, трикотажу або атласу. У багатьох випадках тканина, з якої виготовляється вишиванка, визначає призначення останньої і, звичайно, її ціну. Вишиванка, прикрашена декоративними елементами - соняшниками, маками та трояндами - завжди несла в собі якийсь сенс. Наприклад, ромбовидні фігури на її полотні символізували родючість і багатство, а восьмикінцева зірка асоціювалася з успіхом та прихильністю долі.

Кожна вишиванка відрізняється своєрідною технікою виконання. Серед достатку цих виробів ви можете знайти вишиванки, виконані традиційним хрестиком, виконані гладдю, з ніжними мереживами, а також унікальні та самобутні, створені за допомогою старовинних технік вирізування та виколювання. Традиційні ідеї, доповнені сучасними деталями, знайшли втілення у серії вишитих футболок. Яскравим доповненням до етно-образу послужить вишита туніка, а ще більшої сакральності таїнству хрещення додасть вишитий візерунками хрестильний набір. Наречені все частіше віддають перевагу атласним платтям, вишитим бісером, бажаючи перетворити свій весільний день на казку, що має стародавнє походження.

Вишиванка українська оптом та в роздріб від виробника.

Звичайно, бажаючи придбати вишиванки оптом від виробника, ви відмовляєтеся від тієї порції душевної теплоти, яка спочатку вплетена в кожну стібку вишиванки, створеної вручну. Те, в чому закладена людська, а не машинна праця, завжди буде реліквією, традицією та символом. У ньому є душа, непокірна часу, серце, сповнене почуттів і краса, не підвладна моді. А те, що створюється із душею, створюється неодмінно для душі. І у цьому його цінність.

 
 
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 15.1 (Professional) (opencartadmin.com)