Відео-розпакування товару

Шановні клієнти!

За 3 якісних відеоролика - кожному автору сертифікат на 150 грн. на покупку в нашому інтернет-магазині https://poops.pl.ua/.

Автор кращого відеоролика буде нагороджений цінним призом - сертифікатом на 500 грн!

Суть конкурсу:

1. Зареєструватися і купити товар на сайті "Трикотажний Рай".

2. Зняти відеоролик з розпакуванням товару, продемонструвавши упаковку, комплектацію та зовнішній вигляд товару. Розповісти враження про сервіс, доставку та покупку.

3. Викласти ролик на свій YouTube-канал. Обов'язково вказати назву «Розпакування від компанії" Трикотажний Рай "» і в описі ролика залишити посилання на куплені товари. А також надіслати посилання на відео нам на пошту sale@poops.pl.ua.

4. Залишити відгук про товар на нашому сайті. Для цього необхідно перейти на будь-який товар з тих, які ви купили. У розділі «Відгуки» написати короткий відгук і прикріпити посилання на YouTube.

Вимоги до відеороликів:

1. Назва відео - «Розпакування від компанії" Трикотажний Рай "».

2. Якість відео від 480p.

3. Голосовий супровід – додатковий плюс автору.

4. Посилання на товар в описі відео на YouTube, яке повинно бути на першому місці в описі під вашим відео.

5. Відео не повинно бути вертикальним, а також має бути у відкритому доступі не менше півроку.

6. Одна посилка - одне відео. (Відео не повинно брати участь більш ніж один раз).

Як використати сертифікат?

Для того, щоб використати сертифікат номіналом 150 грн.. Необхідно оформити замовлення на нашому сайті на суму від 300 грн, з них 150 грн ви зможете оплатити сертифікатом.

Для того, щоб використати сертифікат номіналом 500 грн.. Необхідно оформити замовлення на нашому сайті на суму від 1000 грн, з них 500 грн ви зможете оплатити сертифікатом, а також приємним бонусом стане безкоштовна доставка замовлення.

Розіграш призів проводимо 1 раз на місяць!