Трикотажний Край тепер в соцмережах

 

Любите якісні трикотажні речі від українського виробника? Купити їх можна в інтернет-магазині «Трикотажний Край». Тут на вас чекає чудовий асортимент всього, починаючи з чоловічих штанів та закінчуючи купальниками. Якщо ви шукаєте трикотажний одяг недорого від виробника, то потрапили за адресою. У нас є власна фабрика у місті Горішні Плавні. А це означає, що товар потрапляє до покупця без низки зайвих посередників, тож клієнт платить без даремних націнок. До того ж, у нас для вас ще одна хороша новина. Про неї – далі.

Тепер ми в усіх ТОПових соціальних мережах

Будучи соціально відповідальним вітчизняним брендом, який підтримує прозорість у комунікації зі своїми клієнтами, ми зареєструвалися у соціальних мережах Facebook, Instagram, Telegram, TikTok. В кінці цієї статті ви знайдете посилання на наші сторінки у кожній з цих мереж. А поки детальніше торкнемося того, що мотивувало нас до таких змін. Отож:

·       Ми прагнемо бути сучасною компанією. Зрештою, ми нею і є, якщо казати про трендовість одягу та аксесуарів, які ми пропонуємо. Але нам хотілося бути сучаснішими і в питаннях комунікаційної політики.

·       Наш асортимент регулярно поповнюється, і ми хочемо тримати вас в курсі новинок. Наша команда добре знає, як складно часто клієнтам буває, коли не вистачає часу. Тож розуміємо, що постійно зазирати на сайт може не вистачати зайвої хвилинки. Тому ми стали ближчими до вас, і тепер розповідатимемо про новинки і зі сторінок соціальних мереж.

·       Ми хочемо зробити нашу з вами взаємодію більш комфортною. Це закономірно, адже розуміємо, наскільки швидше ви можете отримати відповіді через direct, messenger чи коментарі. Тому працюємо над розвитком комунікації в цьому напрямку.

Підписуйтеся на наші сторінки. Замовляйте якісні та водночас недорогі трикотажні речі. Ось контакти, за якими ви можете нас знайти:

Facebook: https://www.facebook.com/trikotagniykray

Instagram: https://www.instagram.com/trikotagniykray/

Telegram: https://t.me/trikotagniykray

Viber: Перейти

TikTok: https://www.tiktok.com/@trikotagniykray