Участь у модних показах – гордість компанії «Трикотажний Край»

 

Для будь-якого підприємства, котре є виробником одягу, важливим показником успішності є участь у модних показах. Наша фабрика – не виняток. Компанія «Трикотажний Край» регулярно бере участь у таких івентах, тож нам є чим похвалитися. Ось кілька ключових прикладів:

Міжнародний фестиваль «Подіум національної моди»

Дійство відбувалося у 2021 році в місті Горішні Плавні Полтавської області. Презентуючи свою продукцію на цьому фестивалі, ми були нагороджені Подякою від його організаторів. Це було надзвичайно приємно та мотивувало нас рухатися далі.

Дитяче шоу «Best Kids Fashion show»

Захід проводився 10 вересня 2021 у місті Тернопіль. Разом з найкращими брендами, магазинами та дизайнерами дитячого одягу ми отримали багато задоволення, занурившись у світ моди. Але хороші емоції та враження – це ще не все. ТМ «Трикотажний Край» отримала нагороду за свій внесок у розвиток дитячої фешн-індустрії.

Міжнародний ярмарок-форум «Плавні. Текстиль #UkraineNOW»

Тут теж не обійшлося без нагород. Ми отримали Подяку за презентацію продукції текстильної галузі, активну життєву позицію, сприяння розвитку текстильної промисловості та плідну співпрацю з Полтавською торгово-промисловою палатою. До слова, цей івент теж відбувся у 2021 році.

Сподіваємося на те, що скоро ми дочекаємося нашої української Перемоги та зможемо знову тішити вас участю в модних показах. А поки працюємо над тим, аби й далі робити гарний і якісний одяг для всієї родини та підтримувати нашу економіку.