Як правильно зняти мірки

 

Перед тим, як купувати одяг, важливо правильно визначитися з потрібним розміром. Тож, аби покупка вас повністю задовольнила, варто попередньо ретельно зняти мірки. У цій статті ви зможете дізнатися про те, як це зробити. Пропонуємо вашій увазі кілька актуальних рекомендацій.

            Самостійно чи з допомогою?

Звісно, краще у процесі зняття мірок користуватися допомогою іншої людини, аби ви могли займати рівне положення, а результат вдався об’єктивним. Однак і самотужки це можна зробити, хоча вам буде дещо складніше.

  • Знімайте мірки щільною сантиметровою стрічкою. Вона не повинна бути ані надто натягнутою, ані надміру вільною. Це вбереже вас від похибок під час вимірювання.
  • Слідкуйте за природністю своєї пози. Вільно опускайте руки, розслабляйтеся, стійте прямо. Не варто бути надто напруженими.
  • Знімайте мірки або у нижній білизні, або в дуже легкому одязі. Очевидно, що надто цупкий або щільний одяг спотворить ваші об’єктивні фізичні параметри та завадить максимально точному визначенню розміру.
  • Перед початком зняття мірок пов’яжіть у ділянці талії додаткову стрічку чи резинку, яка не буде надміру перетискати. Це посприяє правильному визначенню обхвату талії та оптимальної довжини виробу.

Коли ви засвоїли ці прості, але дуже важливі рекомендації, саме час переходити безпосередньо до процесу знімання мірок.

            Знімаємо мірки правильно

Ключовими параметрами, котрі враховуються при визначенні розміру, є:

  • Обхват грудей. Фіксуйте стрічку в горизонтальному положенні по виступаючим точкам грудей та лопаток.
  • Обхват талії. Правило щодо горизонтального положення стрічки є не менш актуальним, аніж у попередньому випадку.
  • Обхват стегон. Горизонтально зафіксована стрічка має проходити крізь найширшу ділянку стегон та найбільш виступаючі точки сідниць.

Знімайте мірки згідно з переліченими рекомендаціями. Це допоможе вам максимально коректно визначити потрібні розміри одягу. І вдалих покупок! Компанія «Трикотажний рай» має чим вас здивувати.