Пошиття одягу оптом на замовлення

 

Шукаєте надійне партнерське підприємство у сфері оптового пошиття одягу на замовлення? Тоді зверніть увагу на послуги компанії «Трикотажний Край». Ми працюємо у своєму сегменті ринку вже понад 15 років, тож за такий тривалий час успішної роботи змогли накопичити величезний досвід. Також важливою перевагою нашої компанії над нашими конкурентами є великі виробничі потужності, котрі дають можливість шити в стислі строки одяг дійсно якісно, з дотриманням усіх технологічних вимог.

Розробка та пошиття одягу на вищому рівні

Компанія «Трикотажний Край» запрошує вас до співпраці з пошиття оптових замовлень. Така співпраця може відбуватися у різних форматах – як разове оптове замовлення, так і взаємодія на регулярній основі. Ми готові прийняти до виконання ваші оптові замовлення з розробки чи пошиття жіночого, чоловічого та дитячого одягу, забезпечивши індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Наші переваги

Якщо говорити про усі ті переваги, котрі ми забезпечуємо своїм клієнтам, то серед них важливо відзначити:

 • великий досвід;
 • сучасне обладнання;
 • гарний вибір полотен та якісної фурнітури;
 • наявність власних професійних модельєрів-конструкторів, дизайнерів та технологів.

Ці переваги дозволяють нам виконувати замовлення за короткий термін з дотриманням всіх стандартів якості.

Наші послуги та умови співпраці

Мінімальне замовлення на оптове пошиття складає від 100 виробів. Ми пропонуємо клієнтам:

 • пошиття жіночого, чоловічого та дитячого одягу оптом на замовлення за нашими зразками;
 • виготовлення одягу за вимогами та зразками замовника;
 • розробка нових лекал та моделей за зразками одягу або фото;
 • друк і вишивку на тканині.

Таким чином, ви можете обрати саме той формат послуг, який найкраще для вас підійде. Для того, щоб зробити у нас замовлення, напишіть нам на вайбер +38(067) 010-83-81 фразу «Оптове замовлення». Далі наш менеджер зв’яжеться з вами і уточнить всі питання по тиражу, вартості, строках і оплаті.

5 причин звернутися саме до нас

Компанія «Трикотажний край» – це команда фахівців, з якими вам буде вигідно та приємно співпрацювати одразу з кількох причин:

 1. Власне швейне виробництво повного циклу – від ескізного малюнка до готової продукції. Над цим працюють дизайнерський, конструкторський, розкрійний, друкарський, вишивальний та ВТК відділи.
 2. Виконання замовлення в стислі терміни. Пунктуальність є вкрай важливим пріоритетом для нас, адже ми цінуємо свій та чужий час.
 3. Використання лише якісних тканин та фурнітури. Нам важливо те, з якими матеріалами ми працюємо – тож намагаємося обирати найкраще.
 4. Ціни виробника. Ви працюєте безпосередньо з фабрикою, тож не переплачуєте посередникам. А значить – отримуєте відмінні ціни і високу якість.
 5. Любов до своєї роботи. Ми любимо свою справу, тож виконуємо роботу на належному рівні.

Створюючи свою колекцію одягу, обирай надійних та перевіреник партнерів.