Майки трикотажні. Майки для дітей та дорослих

  • 16 июня 2014 10:04:22
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 9807
  • 0
 

Майка - футболка без рукавів, спідня білизна. Може використовуватись як елемент спортивної форми у деяких видах спорту.

Примітно, що так знайомі всім чоловікам майки походять від жіночого купальника на широких бретельках. Змінювалася мода, і верхня частина купальника стала окремою частиною спідньої білизни.

Перші майки шили з бавовни, в наші дні майка може бути пошита з широкого спектру матеріалів. Популярним елементом майки є напис чи малюнок.

Завдяки Джорджу Массону майки набули популярності в Америці приблизно в середині 1980-х років.

Існує думка, що майки стали популярними завдяки рок-зіркам, які одягали їх на своїх концертах, приклад зірок наслідували фанати. Тим не менш, майка часто з'являлася і на кіноекранах, вигідно демонструючи силу, міцність, мужність та рішучість кіногероя.

Враховуючи історичне походження майки, цікаві синоніми цього одягу в англійській мові:

Sleeveless shirt - майка, безрукавка;

Tank top - сорочка з бретельками;

Singlet - фуфайка; нижня трикотажна сорочка; майка; тільна фуфайка; тільник;

Vest - нижня сорочка, манішка, сорочечка, халат, жилет.

Всі ці слова англійської служать для позначення буквально сорочки без рукавів або предмета одягу, у якого обрізані рукави. Майки носять незалежно від статі, все залежить від стилю одягу.

Ніжню білизну носили, щоб приховати волосяний покрив на чоловічих грудях, проте, майка не сприяє захисту від прояву потових плям на верхньому одязі. Майки часто носять спортсмени, наприклад, легкоатлети та велосипедисти.

Як верхній одяг, майка стала особливо популярною у кліматично жарких регіонах Америки у 80-ті роки XX століття, а в деяких країнах вона вважається цілком прийнятною для виходу у суспільство.

Безперечно, безрукавкам віддають перевагу жителі країн з дуже теплим кліматом, оскільки тонка тканина і відсутній рукав є гарною вентиляцією.

 
 
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 15.1 (Professional) (opencartadmin.com)