Труси чоловічі, жіночі, дитячі, білі, червоні, сімейні

  • 16 июня 2014 10:47:17
  • Отзывы : 0
  • Просмотров: 17565
  • 0
 

Труси (фр. culotte troussée - закочені, підвернуті і взагалі "короткі штани") - предмет нижньої білизни, короткі штани, що одягаються безпосередньо на голе тіло. Традиційні труси закривають нижнюю частину стегон та верхню частину ніг. Існують труси для чоловіків та жінок. Як правило, традиційні труси виготовляють з натуральних тканин - бавовни, шовку та (рідше) льону, а також із синтетики або сумішевої тканини. В даний час існує велика кількість фасонів трусів як для чоловіків, так і для жінок:

  • жіночі труси - стрінги або танга, тонг, сліп, шортики, шортики-стрінги, бразилії, шорти;
  • чоловічі труси - боксери, брифи, боксери-брифи, джоки, тонг, сліп;
  • плавки (труси для плавання), в основному робляться з швидковисихаючих еластичних синтетичних тканин.

Більшість моделей трусів (за винятком боксерів) щільно прилягають до тіла. Труси захищають одяг від виділень організму, а також забезпечують комфорт. У холодну погоду дають додаткове тепло. Чоловічі труси можуть мати ширинку (або гульфік), що іноді застібається за допомогою гудзиків або кнопок.

Сучасні труси як предмет одягу мають невелику історію. Можна сказати, що у своєму нинішньому вигляді вони виникли на рубежі XIX-XX століть і були привілеєм, переважно вищих верств суспільства. До цього часу чоловіки носили підштанники, а жінки обходилися без даного предмета одягу. При цьому в багатьох країнах Азії довгі штани, які носили під спідницею або сукнею, були обов'язковою частиною жіночого гардеробу. Хочеться зазначити, що слово «підштанники» у другій половині XIX століття було витіснене з російської французькою «кальсоною» (фр. caleçon — «труси»), а гульфік на чоловічих трусах та кальсонах з'явився лише після Першої світової війни.

 
 
 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 15.1 (Professional) (opencartadmin.com)